Airlite Impact závodní kamaše přední

Equilibrium

nové zboží1 950,00 Kč

Více informací

Revoluce v ochraně nohou Vašich koní!!

Tri-Zone Airlite Impact sportovní kamaše byly navrženy a testovány pro ochranu nohy koním v celé řadě sportů, ale především pro všestannost (cross country), dostihy . Jsou lehké, prodyšné,flexibilní a nenasakuji se vodou.

 Tri-Zone Airlite sportovní kamaše jsou vyrobeny ze 3 ochranných vrstev
  -  Vnitřní vrstva je vyrobená z měkkého nárazu odolného materialu EVA (Ethylene vinyl acetate-material použiván firmou Cross), který je složen do polštářů, aby poskytovaly maximální pohodlí. Tato vnitřní vrstva je perforovaná, aby se teplo odpařovalo od koňské kůže.

  - Střední i vrchní vrstva je vyrobena z EVA sítě, která pomáhá absorbovat rázy, ale také umožňuje teplo uniknout z volně z vnitřního prostoru kamaše.

  - Vnější strana je zpevněna v nejcitlivějších místech podložkama vyrobene z TPU(Thermoplastic polyurethane), který chrání před  zranění.

  Uvnitř kamaší jsou ochranné panely z TPU strategicky umístěné na ochranu nejzranitelnějších oblastí koňské nohy.

Testování ochrany-  koňské noha je velmi zranitelné, protože má minimální tkáňové pokrytí. Dokonce i malé klepnutí může způsobit kulhání. Firma Equilibrium používá nezávislou bezpečnostní zkušební laboratoř pro hodnocení úrovně ochrany na všechny kamaše, které vyrábějí. V Tri-Zone Airlite Impact sportovní kamaše byly testovány jak pro otřesy a délce ochrany v různých úrovni zátěže na koně jak v plné rychlosti narazit na překažku nebo nárazu sám do sebe. Testy dokazují, že Tri-Zone Airlite Impact Sportovní kamaše ochrání proti pronikání úderů na nejzranitelnější oblasti nohou, stejně jako výrazně snižuje dopad otřes.

Hmotnost - Matka příroda nadělila nohy koním k tomu být lehký a rychle se pohybující. To je důvod, proč přidávat další váhu koňskou nohou může způsobit, že se unaví rychleji, což vede ke ztrátě výkonu. Nové Tri-Zone Airlite sport kamaše váží pouze 160 až 170 g v suchém stavu a absorbují velmi málo vody, takže když se namočí stále budou lehké. Dokonce plavou na vodě tak jsou lehké.


Flexibilní -   Klouby v koňské nohe hrají klíčovou roli v prevenci zranění tím, že absorbuje otřesový dopad při skákání a cvalu. Je důležité, aby kamaše nebyly v rozporu s přirozenou funkcí kloubů. Tri-Zone Airlite Impact sportovní kamaše jsou velmi flexibilní jak horizontálně, tak i vertikálně (až 130 stupňů ohybu), aby pojmout plný rozsah pohybu kloubu.


Prodyšná - Přehřátí koňské šlachy může vést k dlouhodobému poškození tkáně. Je velmi důležité, že kůň když nosí kamaše nepřijde o přirozený proces ochlazení a odpařování potu z nohou. Firma používá nezávislé laboratoře pro testovani kamaší jak dobře umožní kůňské nohy vychladnout. Každá vrstva Tri-Zone kamaší je perforovaná větracími otvory umožňující teplo (ve formě potu), odpařit ven. Testy ukazují, že Tri-Zone Airlite Impact Sportovní kamaše ochladí rychlostí 2,9 ° C za minutu.

 Ošetřování- Tri-Zone Airlite sportovní kamaše lze prát v pračce na 30C  (ale ne vrchním plněním pračky). Zavřete všechny ruhy a vložte do starém povlaku na polštář s horní svázaním
 Nesušte v sušičce nebo na topení, protože to může vážně poškodit materiály.

  Sledujte:
http://www.youtube.com/watch?v=S3Pl2S-mMZU&feature=share&list=UUHRsVuxh0AqAqZKRU8V3AVw

http://www.youtube.com/watch?v=GkpBr_JaiHU&feature=related


http://www.youtube.com/watch?v=PylcbQ7JYSc&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=PylcbQ7JYSc&feature=related

 Pokud máte jakekoliv otazky či nejasnosti,prosim kontaktujte mě aby se předešlo nespokojenosti

Recenze

Žádné komentáře

Napsat recenzi

Airlite Impact závodní kamaše přední

Airlite Impact závodní kamaše přední

Napsat recenzi