O nás

v našem internetovém obchodě si můžete vybrat ze široké nabídky jezdeckých potřeb, outdoorového oblečení a potřeb pro stáj.
Naši nabídku jsme zaměřily výhradně na zboží kvalitních světoznámých anglických značek. 

NOVINKY NA ČESKEM TRHU

Equilibrium - firma vznikla v r.2001 majitelkou, která pro svého koně se snažila najít pomoc, který trpěl head shakingem a bez výsledků vyzkoušely všechny dostupné varianty -  proto vznikla síťka pomáhající při head shakingu.  Od té doby firma rozšířila sortiment od produktů ochrany proti hmyzu a slunci, podporu a ochranu koňských noh až k cenami oceněnými magnetickými a masážními produkty. Firma používá unikátní technologii k výrobě kamaší, které zaručuji nepřehřátí a zatížení noh. Proto jsou kamaše hojně využívány anglickými jezdci.  

 

Robinsons animalhealthcare - vyrábí široký sortiment zdravotních výrobků pro nemocnice, domácí  použití a zvířata. Je na trhu od roku 1839, po několik generací usilovně pracují, rozvíjejí a zdokonalují výrobky. Je zavedenou a respektovanou firmou v evropských zemích i v zamoří se zárukou nejvyšší kvality a zázemí firmy která je jedničkou na anglickém trhu.
Největším a nejúspěšnějším produktem v péči o zvířata je ANIMALINTEX. Vyvinut a patentován speciálně pro potřeby koni.
Léčivý obklad používán ke kryti ran, zánětlivých poraněni, abscesů včetně kopyt a otoku.
Svým jedinečným složením je nepostradatelným doplňkem každé koňské lékárny

 

Některé z nabízených značek:

SHERWOOD FOREST, THE MARK TODD COLLECTION, EQUILIBRIUM, SADDLECRAFT,

 JUMPER‘S HORSE LINE, BRITISH SHOW JUMPING COLLECTION, WINTEC, BATEC

 

 Pokud máte dotaz či hledáte výrobek, který není uvedený v nabídce neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám odpovíme a prověříme Váš dotaz